(PL) Szkoła języka i kultury polskiej

Извините, этот техт доступен только в “польский” и “американский английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Szkoła Języka i Kultury Polskiej jest jednostką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (powstałego w 1918 roku), który za panowania reżimu komunistycznego był jedyną prywatną szkołą wyższą w całym bloku wschodnim.

Przez 42 lat swojego istnienia Szkoła nawiązała kontakty z wieloma instytucjami zagranicznymi. Obecnie stałą współpracę prowadzi, między innymi, z: University of Wisconsin, University of New Hampshire, Chicago Public Schools, Fundacją im. Tadeusza Kościuszki oraz Robert Bosch Stiftung, Institut für Auslandsbeziehungen, DAAD.
Nasi nauczyciele mają przygotowanie akademickie oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego.
Szkoła uczestniczy w państwowym systemie udzielania certyfikatu znajomości języka polskiego.

Szkoła Języka i Kultury Polskiej

• okazja nauczenia się języka polskiego i poznania ponad tysiącletniej kultury Polski,
  • szkoła o bogatym doświadczeniu i znakomitej renomie,
  • kredyty akceptowane przez uniwersytety na całym świecie,
  • doskonała jakość za dostępną cenę.

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II to znana w świecie, prestiżowa prywatna uczelnia, kształcąca studentów polskich i zagranicznych na wielu wydziałach.

Lublin to historyczne miasto założone w XIV w. w miejscu zetknięcia kultury śródziemnomorskiej i wschodniej, dzisiaj największe miasto wschodniej Polski z 6 wyższymi uczelniami.

Zobacz nasz serwis