(PL) Stypendia, akademiki

Извините, этот техт доступен только в “польский”, “американский английский” и “украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

AKADEMIKI

Szanowne nowe Studentki, Szanowni nowi Studenci!
W celu zaaplikowania o miejsce w domach studenckich KUL należy skorzystać z systemu elektronicznego składania wniosków o przyznanie miejsca w domach studenckich KUL.

Wniosek będzie znajdował się w zakładce „wnioski” na Państwa koncie rekrutacyjnym w systemie e-Rekrut (dla kandydatów) lub na koncie studenta na platformie e-KUL (dla studentów).

Rozpatrywane będą jedynie wnioski osób, które zdecydowały się na studia w KUL.

Złożenie wniosku polega na prawidłowym wypełnieniu i zatwierdzeniu go na platformie e-KUL/e-Rekrut). Terminarz dostępny: TUTAJ.

Pełną informację o warunkach i cenach w Domach Akademickich KUL znajdziecie TUTAJ.

STYPENDIA

Obsługą wszelkich kwestii socjalnych studentów (stypendia, ubezpieczenie) zajmuje się Dział Studenckich Spraw Socjalnych.

Adres: Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin, parter Collegium Norwidianum,  pokoje CN-001, CN-001A, CN-001B, CN-002, 002A

Listę dostępnych stypendiów, wnioski i regulaminy oraz warunki ubezpieczenia znajdziecie TUTAJ.