Stypendia, akademiki

AKADEMIKI

Szanowne nowe Studentki, Szanowni nowi Studenci!
W celu zaaplikowania o miejsce w domach studenckich KUL należy skorzystać z systemu elektronicznego składania wniosków o przyznanie miejsca w domach studenckich KUL.

Wniosek będzie znajdował się w zakładce „wnioski” na Państwa koncie rekrutacyjnym w systemie e-Rekrut (dla kandydatów) lub na koncie studenta na platformie e-KUL (dla studentów).

Rozpatrywane będą jedynie wnioski osób, które zdecydowały się na studia w KUL.

Złożenie wniosku polega na prawidłowym wypełnieniu i zatwierdzeniu go na platformie e-KUL/e-Rekrut). Terminarz dostępny: TUTAJ.

Pełną informację o warunkach i cenach w Domach Akademickich KUL znajdziecie TUTAJ.

STYPENDIA

Obsługą wszelkich kwestii socjalnych studentów (stypendia, ubezpieczenie) zajmuje się Dział Studenckich Spraw Socjalnych.

Adres: Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin, parter Collegium Norwidianum,  pokoje CN-001, CN-001A, CN-001B, CN-002, 002A

Listę dostępnych stypendiów, wnioski i regulaminy oraz warunki ubezpieczenia znajdziecie TUTAJ.