Szkolenia obowiązkowe dla studentów I roku

Szkolenie BHP – online

• szkolenie będzie dostępne na Moodle, w dwóch wersjach językowych – polskiej i angnielskiej. Jego celem jest zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy na Uniwersytecie. Szkolenie jest obowiązkowe i zakończy się testem kontrolnym (dostępne do 30 listopada 2022)
    on-line

Przysposobienie biblioteczne – online

• szkolenie będzie dostępne na Moodle, w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jego celem jest przybliżenie wiedzy na temat korzystania z zasobów Biblioteki Uniwersyteckiej (materiały z zakresu: struktury organizacyjnej, lokalizacji, karty bibliotecznej, wypożyczalni, Czytelni i Informatorium, logowania do katalogu internetowego Primo VE i wyszukiwania oraz zamawiania zbiorów, korzystania z funkcjonalności strony internetowej Biblioteki, kontaktu). Szkolenie jest obowiązkowe i zakończy się testem kontrolnym (dostępne do 30 listopada 2022)
    on-line

Prawa i obowiązki studenta – szkolenie obowiązkowe – stacjonarne

• z listą obecności, przeprowadzone w czterech grupach. Odbędzie się w dniu 4 października w salach CTW-408 oraz GG-150
    9.00-11.30 studenci WNS bez kierunku psychologia GG-150
    9.00-11.30 studenci WT, WF, WNSiNoZ i MISHUS CTW-408
    12.00-14.30 studenci WNH GG-150
    12.00-14.30 studenci WPPKiA i kierunku psychologia WNS CTW-408

Kultura i etos studencki – szkolenie obowiązkowe – stacjonarne

z listą obecności, Odbędzie się w drugiej połowie października, szczegółowy harmonogram zostanie podany w późniejszym terminie