(PL) Wydarzenia dla kandydatów na studia, warsztaty, konkursy

Извините, этот техт доступен только в “польский” и “американский английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie konferencje, warsztaty, konkursy i inne wydarzenia, przygotowane specjalnie dla WAS — kandydatów na studia na KUL.

Zachęcamy do udziału i lepszego poznania naszej uczelni!

Germanistyka KUL – poniedziałkowe spotkania informacyjne online dla kandydatów — 6.06 do 13.07

Pracownicy Filologii germańskiej zapraszają wszystkich Zainteresowanych studiami germanistycznymi na KUL na spotkania informacyjne na platformie Teams w każdy poniedziałek od 6.06 do 13.07 w godz. 16:00 — 17:00.

Dzień Frankofonii 2.0 — 3.06

Romanistyka KUL zaprasza na drugą edycję wydarzenia poświęconego językowi francuskiemu i kulturze krajów tego języka. Dzień Frankofonii 2.0 rozpocznie się 3 czerwca 2022 o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-408. Uczestnicy spotkania będą mogli m.in. poznać Belgię czy dowiedzieć się  co wyróżnia kanadyjską odmianę francuskiego. Zgłoszenia: francuski@kul.pl

Drzwi otwarte muzykologii — 27.05

Pracownicy i studenci muzykologii zapraszają 27 maja 2022 na Drzwi otwarte muzykologii KUL.  W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. prezentację programu studiów, spotkanie ze studentami  oraz wieczór operowy. Dodatkowo zainteresowani będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach akademickich od 23 do 27 maja.

Historia sztuki w KUL — godzina dla kandydata  każda środa od 11.05 do 13.07

Pracownicy historii sztuki zapraszają wszystkich zainteresowanych studiami na spotkania z cyklu GODZINA DLA KANDYDATA. Kiedy: w każdą środę w godz. 17.00-18.00 w czasie trwania rekrutacji. Gdzie i jak: można przyjść i porozmawiać, zadzwonić, napisać maila lub spotkać się online poprzez Teams.

X Ogólnopolski Konkurs Logiczny — 21.04 — 14.06
jego celem jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz popularyzacja wiedzy o logice jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli.

Wydarzenia, które już się odbyły:

Webinarium Germanistyka KUL– spotkanie dla kandydatów na studia 2022/2023 — 25.05

Święto Polonistyki 16-18.05

Dni humanistyki cyfrowej —  2.05