Uniwersytet Otwarty

Powołany został w 2012 roku w celu upowszechniania dorobku Uczelni oraz otwierania jej na szeroką publiczność. Oferta UO skierowana jest do wszystkich chcących zdobywać i pogłębiać wiedzę na najwyższym uniwersyteckim poziomie bez względu na wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania i obywatelstwo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym dotyczącym potrzeby kształcenia się przez całe życie, UO umożliwia dzieciom, młodzieży i dorosłym odkrywanie i rozwijanie zainteresowań oraz pasji w bezpośrednim kontakcie z ludźmi nauki.

Jeżeli chcesz jak najlepiej wykorzystać czas studiów, poszerzać własne umiejętności interpersonalne, pozyskiwać kompetencje miękkie oraz zdobywać wiedzę, której zakres nie mieści się w ramach programu studiów, koniecznie odwiedź Uniwersytet Otwarty KUL.

Czym się zajmuje Uniwersytet Otwarty KUL?

• organizuje wykłady, warsztaty, kursy i spotkania otwarte dla osób w każdym wieku
  • umożliwia poszerzanie wiedzy oraz odkrywanie i realizację pasji wszystkim, bez względu na wiek, wykształcenie i miejsce zamieszkania
  • daje szanse spotkania ciekawych ludzi

Co oferuje?