Otwarta Integracja

Weź udział w bezpłatnych zajęciach z języka polskiego, zapoznaj się z kulturą i historią Polski, zainteresuj się prawami cudzoziemców w Polsce, weź udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, a w wolnym czasie spotkaj się ze studentami z Polski i zagranicy!

Projekt Otwarta Integracja skierowany jest do studentów cudzoziemców, którzy nie mają obywatelstwa żadnego z krajów Unii Europejskiej.

Otwarta Integracja to szansa na bezpłatne wzięcie udziału w:
Orientation week: 5-dniowy cykl spotkań i wykładów organizowanych, które ułatwią pobyt w Lublinie i na uczelni (termin: 25-29 września 2017 r.)
kurs języka polskiego na poziomach dostosowanych do potrzeb uczestników (podstawowym, średnio zaawansowany, zaawansowany), z zapewnionymi bezpłatnymi materiałami dydaktycznymi dla uczestników (termin rozpoczęcia zajęć w grupach: wrzesień 2017 r., październik 2017 r.)
szkoleniach integracyjno-kulturowych: cykl zajęć wprowadzających w świat polskiej historii, kultury i tradycji (termin: październik 2017 r. – styczeń 2018 r.)
szkoleniach umiejętności miękkich potrzebnych na rynku pracy (termin: październik 2017 r. – styczeń 2018 r.)

Do dyspozycji uczestników jest również Common Room w głównym budynku KUL, czyli miejsce spotkań integracyjnych studentów, wspólnej nauki i zabawy oraz organizacji wydarzeń tematycznych i wyjść kulturalnych.

Aby poznać szczegóły o projekcie odwiedź naszą stronę OPEN INTEGRATION w serwisie KUL i Facebooka.

Czekamy właśnie na Ciebie!