KUL Logo

O Biurze

Dear Candidates!

In connection with the epidemiological situation caused by Covid-19 coronavirus, KUL Rector made an order to suspend all lectures and classes from the date of 11 March 2020. Please note that the online registration is open and available on our website: http://kandydat.kul.pl/en/study-in-english/ The consultations and correspondence upon registration are held only via e-mail and your online account at: https://rekrut.kul.lublin.pl/ All your questions regarding admission please send to the following e-mail address: study@kul.pl

Drodzy Kandydaci i Studenci !

W związku z sytuacją epidemiologiczną, 11 marca 2020 r. Rektor KUL odwołał wszystkie zajęcia dydaktyczne na studiach! Rejestracja na studia odbywa się nadal w trybie on-line – za pośrednictwem strony kandydat.kul.pl. Korespondencja związana z rejestracją prowadzona będzie – do odwołania – tylko za pośrednictwem maila i komunikatora na koncie rekrutacyjnym. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: study@kul.pl lub rekrutacja@kul.pl

Sekcja Obsługi Kandydatów i Studentów powstała na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w 2015 roku. Jednostka działa w strukturze Działu Kształcenia.

Od początku naszym celem jest pomoc kandydatom oraz Jednostkom Organizacyjnym KUL w sprawach związanych z procesem rekrutacji na studia, a także pomoc studentom w procesie adaptacji na naszym Uniwersytecie. Ponadto Sekcja zajmuje się kompleksową obsługą kandydatów i studentów cudzoziemców.

Zapraszamy wszystkich do zadawania pytań czy wątpliwości związanych z rekrutacją na studia drogą mаilową, telefonicznie lub w kontakcie bezpośrednim z pracownikami sekcji.

Sekcja Obsługi Kandydatów i Studentów – Biuro Rekrutacji KUL

Godziny pracy: od 7.30 do 15.30

tel.: +48 81 445 41 37 – kandydaci na studia w języku polskim

e-mail: rekrutacja[a]kul.pl

tel.: +48 81 445 42 16 – kandydaci porozumiewający się w języku angielskim

tel.: +48 81 445 42 62 – kandydaci porozumiewający się w języku rosyjskim i ukraińskim

e-mail: study[a]kul.pl

Collegium Norwidianum p. CN-004 (parter)

Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin

Pracownicy Sekcji:

  • mgr Magdalena Pranagal – kierownik sekcji
  • mgr Janina Laskowska – obsługa kandydatów w języku angielskim, ukraińskim i rosyjskim
  • mgr Paulina Liszka – obsługa kandydatów w języku angielskim i języku polskim
  • mgr Magdalena Rak-Suska – obsługa kandydatów w języku angielskim i języku polskim
  • dr Witalij Rosowski –  obsługa kandydatów w języku ukraińskim i rosyjskim oraz stypendystów NAWA