(PL) Wydarzenia dla WAS

Вибачте цей текст доступний тільки в “польська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie konferencje, warsztaty, konkursy i inne wydarzenia, przygotowane specjalnie dla WAS – kandydatów na studia na KUL.

Zachęcamy do udziału i lepszego poznania naszej uczelni!

W dniach 18-19 marca wszystkich zainteresowanych kognitywistyką i psychologią zapraszamy do udziału w warsztatach online, będących częścią programu konferencji “Czas na Umysł 3.0”.

Linki do warsztatów

Fascynuje Was filozofia?
Zachęcamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Logicznym. Pierwszy (szkolny) etap konkursu  odbędzie się w formie online w dniu 21 kwietnia 2021 r. (środa) w godzinach 09.00-10.00.

Link do rejestracji