(PL) Otwarta Integracja

Вибачте цей текст доступний тільки в “польська і “англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Weź udział w bezpłatnych zajęciach z języka polskiego, zapoznaj się z kulturą i historią Polski, zainteresuj się prawami cudzoziemców w Polsce, weź udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, a w wolnym czasie spotkaj się ze studentami z Polski i zagranicy!

Projekt Otwarta Integracja skierowany jest do studentów cudzoziemców, którzy nie mają obywatelstwa żadnego z krajów Unii Europejskiej.

Otwarta Integracja to szansa na bezpłatne wzięcie udziału w:
Orientation week: 5-dniowy cykl spotkań i wykładów organizowanych, które ułatwią pobyt w Lublinie i na uczelni (termin: 25-29 września 2017 r.)
kurs języka polskiego na poziomach dostosowanych do potrzeb uczestników (podstawowym, średnio zaawansowany, zaawansowany), z zapewnionymi bezpłatnymi materiałami dydaktycznymi dla uczestników (termin rozpoczęcia zajęć w grupach: wrzesień 2017 r., październik 2017 r.)
szkoleniach integracyjno-kulturowych: cykl zajęć wprowadzających w świat polskiej historii, kultury i tradycji (termin: październik 2017 r. – styczeń 2018 r.)
szkoleniach umiejętności miękkich potrzebnych na rynku pracy (termin: październik 2017 r. – styczeń 2018 r.)

Do dyspozycji uczestników jest również Common Room w głównym budynku KUL, czyli miejsce spotkań integracyjnych studentów, wspólnej nauki i zabawy oraz organizacji wydarzeń tematycznych i wyjść kulturalnych.

Aby poznać szczegóły o projekcie odwiedź naszą stronę OPEN INTEGRATION w serwisie KUL i Facebooka.

Czekamy właśnie na Ciebie!