(PL) Biuro Karier

Вибачте цей текст доступний тільки в “польська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Biuro Karier KUL podejmuje szereg działań mających na celu przygotowanie studentów i absolwentów do aktywnego wejścia na rynek pracy. Zespół fachowców udziela wsparcia w różnych obszarach, m.in. pomoc w wyborze drogi rozwoju zawodowego realizowane podczas indywidualnych konsultacji (tzw. doradztwo zawodowe), pośrednictwo pracy, wsparcie w organizacji praktyk śródrocznych i wakacyjnych, organizowanie spotkań z przedstawicielami różnych zawodów, organizacja i prowadzenie warsztatów szkoleniowych.

Wszystkie usługi świadczymy bezpłatnie.

Jak do nas trafić?

Biuro mieści się w budynku Głównego Gmachu KUL w pokoju 131 (I piętro). Wejście znajduje się obok Kościoła Akademickiego KUL (po lewej stronie).

Zapraszamy do kontaktu:

e- mail: kariera@kul.lublin.pl