(PL) Domy Studenckie KUL (terminy, wnioski)

Извините, этот техт доступен только в “польский”, “американский английский” и “украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Szanowne nowe Studentki, Szanowni nowi Studenci!
W celu zaaplikowania o miejsce w domach studenckich KUL należy skorzystać z systemu elektronicznego składania wniosków o przyznanie miejsca w domach studenckich KUL. Wzór wniosku znajduje się poniżej.

Wniosek będzie znajdował się w zakładce „wnioski” na Państwa koncie w systemie e-Rekrut.

Rozpatrywane będą jedynie wnioski osób, które zdecydowały się na studia w KUL. Pierwsza tura składania wniosków dla nowych studentów trwa do 6 lipca 2020 r.

Złożenie wniosku polega na prawidłowym wypełnieniu i zatwierdzeniu go na platformie e-KUL/e-Rekrut).

Pełna informacja o zasadach przyznania miejsc w DS KUL na rok akademicki 2020/2021 znajduje się TUTAJ.