(PL) Domy Studenckie KUL

Извините, этот техт доступен только в “польский”, “американский английский” и “украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Szanowne nowe Studentki, Szanowni nowi Studenci!
W celu zaaplikowania o miejsce w domach studenckich KUL należy skorzystać z systemu elektronicznego składania wniosków o przyznanie miejsca w domach studenckich KUL. Wzór wniosku znajduje się poniżej.

Wniosek będzie znajdował się w zakładce „wnioski” na Państwa koncie rekrutacyjnym w systemie e-Rekrut (dla kandydatów) lub na koncie studenta na platformie e-KUL (dla studentów).

Rozpatrywane będą jedynie wnioski osób, które zdecydowały się na studia w KUL.

Złożenie wniosku polega na prawidłowym wypełnieniu i zatwierdzeniu go na platformie e-KUL/e-Rekrut).

Pełna informacja o zasadach przyznania miejsc w DS KUL na rok akademicki 2021/2022 znajduje się TUTAJ.