(PL) Rekrutacja zimowa na kierunek Pielęgniarstwo — studia stacjonarne I i II stopnia

Извините, этот техт доступен только в “польский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

2 grudnia 2019 – 30 stycznia 2020 r. – rejestracja kandydatów na studia: Pielęgniarstwo I i II stopnia

2 grudnia 2019 r. – 31 stycznia 2020 r — rozmowy kwalifikacyjne dla cudzoziemców sprawdzające poziom znajomości języka polskiego —
po zarejestrowaniu się i indywidualnym uzgodnieniu terminu

3 lutego 2020 r.  – komisje rekrutacyjne — postępowanie nie wymaga obecności kandydata

4 lutego 2020 r. ogłoszenie wyników postępowania rekrutacyjnego. Decyzja komisji rekrutacyjnej będzie zamieszczona w internetowym serwisie rekrutacyjnym na koncie kandydata (Rekrutacja -> Wybrane -> Szczegóły kierunku ) .

4 lutego- 14 lutego 2020 r. – potwierdzenie podjęcia studiów w systemie elektronicznym e-Rekrut oraz złożenie w Sekretariacie Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu kompletu dokumentów wraz z ankietą osobową pod rygorem skreślenia z listy osób zakwalifikowanych. Przez złożenie dokumentów w terminie rozumie się datę ich wpływu na Uczelnię.

Formularz — ankietę osobową wraz z oświadczeniem drukujemy z serwisu rekrutacyjnego po otrzymaniu decyzji o zakwalifikowaniu na wybrany kierunek (REKRUTACJA -> Wybrane -> Szczegóły kierunku -> Formularz — potwierdzenie).

Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych — od 24 lutego 2020 r.