KUL Logo

(PL)  

(PL) Nabór zimowy na kierunki inżynierskie II stopnia – nabór w trybie wolnym

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

2 grudnia 2019 – 24 lutego 2020 r. rejestracja kandydatów na studia II stopnia: architektura krajobrazu, gospodarka przestrzenna. inżynieria środowiska

Rejestracja kandydatów w naborze wolnym odbywa się elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej http://rekrut.kul.pl. Kwalifikacja na podstawie posiadanego wykształcenia I stopnia (zgodnie z zasadami rekrutacji) oraz kolejności zgłoszeń.

Warunkiem dopuszczenia do postępowania kwalifikacyjnego jest wniesienie opłaty rekrutacyjnej oraz załączenie skanów dokumentów m.in.: właściwego dyplomu.

Jeśli kandydat spełni wymagania, na koncie  pojawi się komunikat o zakwalifikowaniu  do przyjęcia (Rekrutacja -> Wybrane -> Szczegóły kierunku ) i konieczności potwierdzenie podjęcia studiów w ciągu 5 dni poprzez złożenie w Sekretariacie Wydziału dokumentów wraz z ankietą osobową.

Formularz – ankietę osobową wraz z oświadczeniem o podjęciu studiów drukujemy z serwisu rekrutacyjnego po otrzymaniu decyzji o zakwalifikowaniu na wybrany kierunek (REKRUTACJA -> Wybrane -> Szczegóły kierunku -> Formularz – potwierdzenie).